Pre médiá


14.07.2014 16:50

Internetový portál Zoznam.sk rozšíril svoje portfólio magazínov o novinku pre všetkých televíznych, seriálových a filmových fanúšikov –Telkáč magazín, ktorý tak rozšíril ponuku obľúbeného online televízneho programu Telkáč.sk.

Telkáč magazín prináša návštevníkom aktuálne informácie o dianí a osobnostiach v kinematografii a televíznom vysielaní v podobe autorských článkov redakcie Telkáč.sk. Okrem toho využíva aj agentúrne spravodajstvo o novinkách, pikoškách zo života celebrít či filmových zaujímavostiach.

Nová obsahová časť portálu Telkáč.sk je dostupná z titulnej stránky http://www.telkac.sk. Dizajn je jednoduchý, s dôrazom na obrazový obsah a prehľadné menu, ktoré zahŕňa jednotlivé kategórie správ – kino, herci a herečky, televízia a Telkáč.TV. Obsahovo sa návštevníci môžu tešiť na horúce filmové novinky prichádzajúce do slovenských a zahraničných kín. Pribúdať budú aj informácie o filmových premiérach najočakávanejších filmov, zákulisné informácie o najpopulárnejších hollywoodskych, ale aj slovenských hercoch, herečkách a režiséroch. Telkáč magazín redakčne spracúva aj zaujímavosti z televízneho prostredia, zákulisné informácie o nových televíznych programoch a staniciach, TV tipy na filmy, seriály a relácie. Zároveň tu návštevníci nájdu novinky z prostredia internetovej televízie Telkáč.TV.

„Pri návrhu funkcionality a dizajnu nového magazínu sme kládli dôraz najmä na podporu sociálnych sietí, zdieľania a diskusií, a to vzhľadom na obsah, ktorý vytvárame. Veríme, že si nový portál nájde obľubu u mnohých filmových a televíznych fanúšikov, ktorým budeme pravidelne poskytovať čo najzaujímavejší obsah,“ hovorí produktový manažér Juraj Kadlec.

Váš Zoznam.sk