Pre médiá


6.05.2014 12:03

V apríli sa stal portál Podkapotou.sk druhý raz po sebe jednotkou na trhu v segmente motoristických portálov. Rekordný počet návštevníkov – takmer 330-tisíc RU dosiahol v marci* a tento trend sa mu podarilo udržať. Vďaka dlhodobému organickému rastu a aktívnemu prístupu k obsahu magazínu tak poznáme nového lídra.

Úspech je pre nás záväzkom – byť ešte lepší

„Byť prvý raz prvý, to je vynikajúci pocit, ktorý sa neopakuje,“ povedal Jozef Vydra, ktorý pred časom zakladal a rozbiehal nový motoristický portál na stránkach Zoznam.sk.

Redaktori Podkapotou.sk intenzívne a citlivo vnímajú, na čo reagujú návštevníci - zaujímavé témy, ale aj články z kategórie rád, zaujímavé správy zo Slovenska aj okolitého sveta. To sú základné piliere úspechu motoristickej stránky Podkapotou.sk, ktorá po 447 dňoch od spustenia zaknihovala v marci po prvý raz najlepšie umiestnenie medzi auto-moto portálmi na slovenskom internete. „Obhájiť prvé miesto je vždy ťažšie, ako ho dosiahnuť,“ povedal redaktor stránky Jozef Vydra. „Podarilo sa, my však pracujeme ďalej. Našou snahou je neustále prinášať pridanú hodnotu pre našich návštevníkov. V marci sme v spolupráci s RTVS spustili sekciu aktuálnych dopravných informácií. Postupne pracujeme na mnohých novinkách, ktoré potešia aj ďalšie kategórie fanúšikov motorizmu.“

Portál Podkapotou.sk vznikol v januári 2013 ako súčasť produktového portfólia spoločnosti Zoznam. Unikátny obsah webu pripravuje interná redakcia, zaujímavé články a témy pravidelne publikuje aj na Facebook stránkewww.facebook.com/Podkapotou.sk.

*zdroj: AIMmonitor, 03/2014 a 04/2014

Váš Zoznam.sk