Pre médiá


Topky.sk sa stali už štvrtýkrát najvyhľadávanejším slovenským médiom roka vo Vyhľadávači Google. Spravodajský portál patriaci pod Zoznam.sk bol zároveň aj tretím najvyhľadávanejším výrazom roka 2015 na Slovensku.

 Spoločnosť Google aj tento rok zverejnila rebríček najvyhľadávanejších výrazov v ich vyhľadávači za rok 2015 na Slovensku. Prvenstvo v kategórii Médiá opäť patrí Topkám. Spravodajský web sa umiestnil na čele rebríčka už štyri po sebe nasledujúce roky.

Zdroj: Google Trends, Topky.sk

Topky.sk zaznamenali úspech aj v kategórii Najvyhľadávanejšie, kde sa slovenský portál umiestnil na tretej pozícii hneď za globálnymi značkami, videoportálom YouTube a sociálnou sieťou Facebook.

Zdroj: Google Trends, Topky.sk

Martin Mác, konateľ Zoznamu, hovorí: „Obhájenie prvenstva v kategórii Médiá je pre nás dôkazom, že Topky.sk sú pre používateľov dlhodobo atraktívnym médiom. V tomto roku sa portál umiestnil aj v prvej trojke najvyhľadávanejších výrazov, čo naznačuje, že nastavená stratégia je úspešná a obsah stále viac žiadaný. Ceníme si priazeň našich čitateľov a ďakujeme, že nám pomáhajú napredovať.“

 

Váš Zoznam.sk 

O Zozname

Jeden z najnavštevovanejších slovenských  internetových portálov Zoznam.sk – www.zoznam.sk vznikol v roku 1997. Špecializuje sa na vyhľadávanie webových stránok slovenského internetu a zároveň poskytuje internetovým používateľom v prehľadnej forme všetko, čo im slovenský internet môže poskytnúť. Preto dnes Zoznam.sk ponúka viac ako 40 on-line produktov. Medzi najdôležitejšie produkty portálu Zoznam.sk patrí spravodajský server Topky.sk, špecializované magazíny (Feminity.sk, Mojdom.sk, Dromedar.sk, oPeniazoch.sk, Podkapotou.sk,Urobsisam.sk, PC.sk, PlníElánu.sk) a dôležitou súčasťou portfólia služieb Zoznam.sk je aj Katalóg firiem, ktorý už aj malým firmám dáva možnosť profesionálne sa prezentovať na internete a mať tam svoje kontaktné údaje. Produktové portfólio Zoznamu tvorí aj hrací portál Pauzička.sk, web pre deti Rexík.sk, komunitný portál na zdieľanie multimediálneho obsahu Free.sk, job portál Kariera.sk. Vďaka platforme na predaj lístkov s názvom Predpredaj.sk vstúpil internetový portál Zoznam.sk na nový trhový segment.

 Kontakt pre médiá:

Andrea Mlynárová
PR & Marketing manager
mobil: +421 911 105 472
e-mail: mlynarova@firma.zoznam.sk