Pre médiá


Pri príležitosti svojho jubilea, Zoznam.sk zorganizoval narodeninovú oslavu pre svojich dlhoročných partnerov a bývalých kľúčových zamestnancov. Zablahoželať mu prišlo približne 190 osobností z mediálneho prostredia.

Zapriať oslávencovi prišli aj čestní hostia, Ivan Debnár a Lukáš Alner, ktorí stáli na samom začiatku dnes už 20 ročného Zoznamu:

Ivan Debnár: "Prajem mu, aby si dospelosť a tú zrelosť užíval čo najlepšie."

Lukáš Alner: Všetko sa hýbe veľmi rýchlo dopredu, a preto mu prajem, aby stále rástol, inovoval, aby mal stále viac užívateľov a aby sa mu darilo."

Súčasný konateľ spoločnosti, Martin Mác, využil slovo, aby sa poďakoval bývalým aj súčasným kolegom za doteraz odvedenú prácu. Klientom a používateľom vyslovil vďaku za ich priazeň: „Veľmi rád by som tiež poďakoval a zároveň si želal, aby zákazníci a používatelia, ktorí sú pri nás, pokračovali ďalej a využívali všetky naše produkty. My sa zasa budeme snažiť o to, aby boli naše produkty čo najlepšie a tým pádom si budeme navzájom robiť radosť."

Napriek tomu, že oslávencom bol Zoznam.sk, sám v narodeninový večer obdarovával. Súčasťou programu bolo aj slávnostné odovzdávanie ocenenia laureátom ankety Telkáč roka 2016.

Pre používateľov Zoznam.sk pripravil narodeninové prekvapenie. Aktuálna kampaň „Zoznámili sme sa pred 20. rokmi“, smeruje návštevníkov na stránku 20rokov.zoznam.sk, kde si môžu pozrieť 20 ročnú históriu spoločnosti alebo zanechať odkaz pre svoje „budúce ja“ v online časovej schránke.

Nosným atribútom kampane je zábavno-vedomostný kvíz, ktorý preverí všeobecný prehľad diania vo svete od roku 1997 až po súčasnosť. Do kvízového súboja je možné vyzvať prostredníctvom sociálnej siete Facebook aj svojich známych. Na výhercu čaká exkluzívny zájazd v hodnote 3 000 eur.